close
تبلیغات در اینترنت
همه موارد در مورد جلد
جلد چیست ؟ جلد سازی،جلد بیمه، جلد پاکتی، جلد چرم
جلد

وب سایت تخخصی انواع جلد بیمه نامه و جلد مدارک ، تولید و چاپ کیف و جلد های بیمه تبلیغاتی تخصص ما است.

جلد موضوعی است که به طور روزانه با آن سر و کار داریم اما تا به حال کمتر به آن توجه نموده ایم . ما در محصولاتمان از آن استفاده می کنیم و گاهی دنبال با کیفیت ترین نوع آنبرای یک کالا هستیم. اما میزان اهمیت این موضوع و جایگاه آن در زندگی در چه مرتبه ای است؟

جلد به چه معناست ؟

انواع جلد کدام است ؟

چرا نوع آن اهمیت دارد؟

چرا تمام کالا ها جلد می شوند؟

جلد یا رُویه، نگهدارنده و محافظ کتاب، کتابچه، ژورنال (مجله)، دفتر، مدارک، کاتالوگ، مدارک بیمه ثالث، صفحه موسیقی و یا هر چیز دیگر در برابر آسیب‌های فیزیکی بیرون است

ما به صورت روزانه انوع جلد ها را میبینیم.

تقریبا تمامی محصولات دارای جلد و یا پوشش محافظ هستند.

جلد ها دارای جنس های متفاوت با کیفیت های بسیار متعدد و متنوعی نیز هستند.

هچنین در مورد نشریات:  «طراحی جلد نشریات را می توان نوعی طراحیِ بسته بندی به حساب آورد. زیرا جزئیات فنی طراحی جلد شباهت نزدیکی با طراحی بسته بندی دارد، چرا که در طراحی جلد هم باید به سطوح و وجوه مختلف جلد فکر کرد و طراحی مناسب هنری / فنی را انجام داد، و دقایق و ریزه کاری های حرفه نشر را  محفوظ داشت.

طراحی جلد نیز مانند هر کوشش پویایی، انواع گوناگون دارد که معروف ترین آن طراحی جلد کتاب است، زیرا کیفیت کار طراحی جلد کتاب و تقسیمات و سطوح آن، کامل ترین در میان انواع جلدهای نشریات است»

انواع جلد کتاب :

۱. جلد نرم يا جلد شميزى

۲. جلد سخت يا جلد مقوائى

وسایل و لوازم چرمی  مانند کیف پول، کیف دستی،انواع جلد مدارک، جاکارتی، جاکلیدی و مانند آن بسیار مفید و مورد نیاز است در حالی که  مهم ترین مساله جلد آن ها است. و یا به عبارتی این محصولات انواع جلد ها هستند.

این کلمه معانی متفاوتی نیز می باشد: در مواردی سری اول و دوم و تعداد کتاب های در یک موضوع واحد را با این کلمه بیان می کنند . به عنوان مثال جلد اول کتاب ، جلد دوم کتاب.  و ما در متن پیش رو به معنای جلدی پرداخته ایم که مفهوم آن روکش و یا کاور است.

سایت ما : www.tarh-afarinan.ir

www.tarh7.ir

www.tarh7.rozblog.com